برگزاری سمینار راهکارهای تأمین مالی نوآوری و فناوری در ایران

به همت مرکز رشد پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران با همکاری انجمن سرمایه گذاری خطر پذیر کشور سمینار راهکاری تأمین مالی نوآوری و فناوری در ایران مورخ  95/11/04 برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه در این آقای مهندس زرنوخی رئیس هیأت مدیره انجمن سرمایه گذاری خطر پذیر کشور طی سخنانی به تبین اهداف تشکیل و مأموریت های صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر در ایران پرداختند و نحوه مشارکت این صندوق ها را در تأمین مالی صاحبان ایده و نوآوری را برای حاضران شرح دادند. در این جلسه نمایندگان 7 صندوق سرمایه گذاری شامل ( انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر ، صندوق توسعه فناوری نانو ، صندوق پژوهش و فناوری پرشین داروی البرز ، صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی ، صندوق پژوهش و فناوری استان یزد ، شرکت کارآفرینی و فن آوری ایران(کفا) و صندوق مالی توسعه تکنولوژی ) حضور داشتند و به بحث و تبادل نظر پرداختند و در ادامه حاضران پرسش های خود را در موضوعات مختلف مطرح نمودند که مهندس زرنوخی و نمایندگان صندوق ها پاسخگوی سؤالات مطرح بودند.

در پایان سمینار 3 عنوان طرح و ایده از سوی واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد پژوهشگاه به عنوان الگو ارائه شد که در هر مورد نمایندگان صندوق ها توضیحاتی را بیان کردند. و نمایندگان صندوق ها بازدیدی از برخی واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد پژوهشگاه بعمل آوردند.


( در این سمینار که با استقبال خوبی از سوی واحدهای فناور مراکز رشد ، شهرک پژوهش ، اعضای هیأت علمی و دانشجویان پژوهشگاه روبرو شد شرکت کنندگان خواستار برگزاری نشست های مجدد جهت آشنایی بیشتر با مأموریت های صندوق های سرمایه گذاری شدند. ) تاریخ ایجاد: چهارشنبه 6 بهمن 1395
آخرین بروز رسانی: پنج شنبه 7 بهمن 1395
تعداد بازدید: 872


نماد اعتماد
تلفنهای تماس
44787720-40

كيلومتر 17 اتوبان تهران كرج، شهرك علم و فناوري پژوهش، بلوار دانش، خ دانش، پژوهشگاه شيمي و مهندسي شيمي ايران
آمار وبگاه
تعداد بازدید:872
کاربران حاضر:23