اعضای هیات مرکز اجرایی جذب و کارگروه بررسی صلاحیت عمومی پژوهشگاه شیمی منصوب شدند.

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دبیر هیات مرکزی جذب این وزارتخانه با صدور احکامی خانم دکتر میترا قاسم زاده و آقایان دکتر محمد غفارزاده، دکتر بابک مختارانی و دکتر علی شریفی از اعضای هیات علمی پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران را به عنوان اعضای هیات اجرایی جذب این پژوهشگاه به مدت 4 سال منصوب نمود.

      

دکتر شریعتی همچنین طی احکام دیگری خانم دکتر زینب موسوی موحدی،آقایان دکتر علی اصغرمحمدی و دکتر هانی صیاحی را هم به مدت 4 سال به عنوان اعضای کارگروه بررسی صلاحیت عمومی پژوهشگاه منصوب نمود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه در احکام دکتر شریعتی نیاسر آمده است:

   

در اجرای مصوبه 608 شورای عالی انقلاب فرهنگی و تصویب هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی و نظر به سوابق و تجارب ارزشمند آن فرهیخته گرامی در حوزه آموزش عالی، به موجب این حکم جنابعالی به مدت 4 سال به عنوان عضو هیات اجرایی جذب پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران منصوب می شوید.

امید است با استعانت از ذات اقدس الهی و در سایه همکاری و تعامل با سایر استادان، به ویژه اعضای هیات اجرایی جذب آن پژوهشگاه بتوانید در هدایت امور مربوط به جذب اعضای هیات علمی متعهد، متخصص و مومن به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.تاریخ ایجاد: سه شنبه 13 تير 1396
آخرین بروز رسانی: چهارشنبه 14 تير 1396
تعداد بازدید: 580


نماد اعتماد
تلفنهای تماس
44787720-40

كيلومتر 17 اتوبان تهران كرج، شهرك علم و فناوري پژوهش، بلوار دانش، خ دانش، پژوهشگاه شيمي و مهندسي شيمي ايران
آمار وبگاه
تعداد بازدید:580
کاربران حاضر:33