با حکم وزیر علوم؛ دکترمیثم یاری به عنوان مشاور وزیر علوم در امورجوانان و نخبگان منصوب شد. ١٣:٠٨ - دوشنبه ٢٩ شهريور ١٤٠٠

دکتر محمد‌علی زلفی‌گل، وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر میثم یاری را به عنوان مشاور وزیر علوم در امور جوانان و نخبگان منصوب کرد.

ادامه مطلب

وزیر علوم در پیامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی؛ نیازمند به مأموریت‌ گرایی، حرکت همگام با نیازهای جامعه و ارتقای کیفیت آموزش و پژوهش هستیم. ١١:٢٤ - يکشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠٠

دکتر محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی تاکید کرد: نظام آموزش عالی تاکنون در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد بسیار موفق عمل کرده است اما باتوجه‌به تخصص‌های متنوع، نیازمند به مأموریت‌گرایی، حرکت همگام با نیازهای جامعه و ارتقای کیفیت آموزش، پژوهش و تولید علم و فناوری هستیم.

ادامه مطلب

توسعه ارتباط صنعت و دانشگاه از دغدغه‌های مهم وزیر علوم ١٥:٢٢ - سه شنبه ٢٣ شهريور ١٤٠٠

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نوزدهمین نشست مدیران ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با بیان اینکه موضوع ارتباط بین صنعت و دانشگاه از موضوعات پر اهمیت کشور است؛ گفت: خوشبختانه این موضوع از دغدغه‌های اصلی و مهم وزیر جدید علوم، تحقیقات و فناوری است و ایشان بارها بر اهمیت این مسئله تاکید کرده‌اند.

ادامه مطلب


2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>