معاون آموزشی وزیر علوم به استادان دانشگاه ها نامه نوشت.

معاون آموزشی وزیر علوم در نامه‌ای به استادان دانشگاه‌ها روز معلم را به آنان تبریک گفت و از آنان برای حفظ و صیانت از فرصت‌های آموزشی دانشجویان در زمان توقف آموزش‌های حضوری قدردانی کرد.

دکتر علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه‌ای به استادان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی روز معلم را به آنان تبریک گفت. متن  نامه معاون آموزشی وزیر علوم به استادان دانشگاه‌ها به شرح زیر است:

همکاران ارجمند، استادان گرامی؛

همزمان با دهه سرآمدی آموزش و در ایام گرامیداشت مقام و منزلت معلم، شایسته است مراتب سپاسگزاری و قدردانی خود را از همراهی و مشارکت تک تک شما عزیزان در پهنه علم و در پیشبرد هدف‌های آموزش عالی کشور ابراز دارم.

بی‌گمان شأن و منزلت استاد همواره قابل تکریم و ستایش است اما در هنگامه رخدادهای بحران‌زا و درگذر از شرایط دشواری چون امروز، که آموزش عالی با همه‌گیری بیماری خطرناکی روبه‌رو شده‌است، همّت و تلاش بی‌شائبه اعضای هیئت علمی در مواجهه و مقابله با این وضعیت و حفظ و صیانت از فرصت‌های آموزشی دانشجویان در زمان توقف آموزش‌های حضوری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و با بهره‌گیری از آموزش‌های الکترونیکی به‌رغم همه کمبودها و نارسائی‌ها به واقع بیش از پیش درخور تحسین و ستایش است.

اکنون که استوارتر از پیش در راه تحقق هدف‌های ارزشمند توسعه ملی و رفع مشکلات جامعه از طریق علم و به کمک دانشگاه، قدم برداشته‌اید و دلسوزی و تعهد شما نسبت به این هدف‌ها جایگاه جهانی جمهوری اسلامی ایران در توسعه علوم را حفظ کرده است، می‌توان اذعان داشت که الگوی موثری برای نسل جوان دانشگاهی پدید آمده و سرمایه اجتماعی بزرگی رقم خورده است.

با تبریک این ایام خجسته، وظیفه خود می‌دانم در قبال پیشرفت‌های ناشی از سعی و همت در قبال مسئولیت‌ها و نیز پایمردی و استقامت در برابر مشکلات و محدودیت‌ها، از یکایک شما سپاسگزاری کرده و از خداوند بزرگ سلامتی و دوام توفیقتان را مسألت کنم. 

تاریخ ایجاد: دوشنبه 15 ارديبهشت 1399
تاریخ انتشار: سه شنبه 16 ارديبهشت 1399
تعداد بازدید: 81تلفنهای تماس
44787720-40

كيلومتر 17 اتوبان تهران كرج، شهرك علم و فناوري پژوهش، بلوار پژوهش، خ دانش، پژوهشگاه شيمي و مهندسي شيمي ايران
آمار وبگاه
تعداد بازدید:81
کاربران حاضر:9133